fb
czechexplorers
czechexplorers

Czech Explorers sdílí své tipy na výlety, fotografování a instagram

Najdete co vás zajímá ze světa fotografie, Instagramu a cestování. najdete zde tipy na výlety, tipy na jak získat sledující na Instagramu a tipy na lepší fotografie.

Foto tips

Sbohem zimo – naše oblíbené zimní fotky

Zima už nám skončila, a tak jsme se rozhodli se s ní pořádně rozloučit prostřednictvím sérií fotek z vaší dílny. Zavzpomínejte s námi na krásy zimy, pokochejte se posledními fotkami pohádkové bílé krajiny a pak už vesele vykročme jaru vstříc – příroda se probouzí a je čas její barvy zachytit i s našimi foťáky a telefony…

Tips for trips

Kam ve Slovinsku a jak se vyhnout davům turistů

V minulých letech se Slovinsko dostalo na přední příčky bucket listů vášnivých cestovatelů a internet je plný rad, kam ve Slovinsku jít a co tam dělat. A i když je Slovinsko velmi malá země, najdete zde překvapivé množství nádherných míst. Čtěte o těch nejznámějších a kam se vydat místo nich.

Insta tips

Jak vybrat nejlepší hashtagy na Instagramu

Ta nekonečná hádanka zvaná Instagram, která nás inspiruje a irituje zároveň možná má svoje skryté algoritmy, ale to rozhodně není vše, co ovlivňuje úspěch vašich fotek. Jednou věcí, na kterou máte vliv právě vy, je používání hashtagů – a chytře vybrané hashtagy v kombinaci s dobrou fotkou vás můžou odnést do nebes… Přečtěte si více o tom, jak používat hashtagy na Instagramu.

Kdo jsou Czech Explorers?

Czech Explorers jsou normální lidi jako vy, cestovatelé, fotografové, outdooroví nadšenci z České Republiky, kteří rádi chodí ven, fotí a své fotky a příběhy chtějí sdílet i s vámi. Jednu věc mají společnou – zbožňují Instagram, kde každodenně sdílí své výtvory se svými fanoušky. A nyní se rozhodli vám prozradit některá ze svých tajemství.