fb
czechexplorers
czechexplorers

Spolupráce

Blog Czech Explorers otevírá své brány všem dobrodružým duším, které o svých dobrodružstvích chtějí psát, nebo které takovým dobrodruhům chtějí přiblížit své zboží a služby.

Chceš pro nás psát?

Pošli nám mail s návrhem svého příspěvku a pokud se nám to bude hodit do krámu, domluvíme se na hostujícím příspěvku na našem blogu. Za příspěvky neplatíme, odměnou nechť je nekonečná sláva a vďek ze strany administrátorů i fanoušků Czech Explorers. Návrhy na články pošli na czexplorers@gmail.com

Na tvrobě Czech Explorers se můžeš podílet, i když nejsi bloggger - přidej se k nám na Facebooku, kde se pravidelně vyptáváme členů na jejich oblíbená místa, tipy a triky, odpovědi pak publikujeme v rámci tzv. round postů, s odkazem na Instagram profil či na blog. Více se dozvíš zde.

Chcete s námi spolupracovat? 

Nabízíte turistické služby, inovativní produkty nebo vybavení, které každý cestovatel či fotograf prostě musí mít? Pomůžeme vám dostat vaše zboží k cílovým zákazníkům.

Co nabízíme:

  • press tripy - přijedeme, vyfotíme, posdílíme na sociálních sítích
  • sponzorované příspěvky na našem blogu - přijedeme, vyzkoušíme, sepíšeme recenzi
  • umístíme odkaz na vaše služby či zboží do již existujícího příspěvku

Vychvalovat vás automaticky nebudeme, náš názor si nemůžete koupit, ale jestli je vaše zboží či služby opravdu tak dobré, jak tvrdíte, nemáte se čeho bát a vaše sláva je již na obzoru...

Pro více infromací a ceny nás kontaktujte na czexplorers@gmail.com