fb
czechexplorers
czechexplorers

Přidej se k nám

Protože spolupráce je lepší než rivalství

Czech Explorers je otevřená komunita fotografů, cestovatelů, outdoorových nadšenců a normalních lidí, kteří se chtějí bavit, sdílet svou tvorbu a navzájem se podporovat. Kromě 10 zakládajících členu (čti více zde) jsme se rozhodli otevřít své brány všem, kteří sdíllí stejné ideály.

I ty můžeš být součástí týmu Czech Explorers

Pro snadnější komunikaci jsme se rozhodli vytvořit uzavřenou skupinu Czech Explorers Group na facebooku, jejímž účelem je vzájemná spolupráce, motivace a podpora. Diskuze o Instagramu, blogování a sociálních sítích. Tipy a triky na výlety a domlouvání výletů. A také společná tvorba pro blog Czech Explorers.

Chceš pro nás psát?

Možná jsi vždycky chtěl-a psát  blog, ale nebyl na to čas, energie nebo nápady. Možná už blog píšeš a chceš své příběhy dostat k více čtenářům. Možná by jsi chtěl-a začít pomalu - s pár větami a vidět, jak ti do jde. To všechno můžeš s Czech Explorers. Na tvrobě Czech Explorers se totiž můžeš podílet, ať už jsi, nebo nejsi blogger - přidej se k nám na Facebooku, kde se pravidelně vyptáváme členů na jejich oblíbená místa, tipy a triky, odpovědi pak publikujeme v rámci tzv. roundup postů, s odkazem na Instagram profil či na blog. Články zůstanou na blogu napořád, jsou optimalizované pro vyhledávače na základě klíčových slov a můžeš si tak být jistý-á neustálým přílivem nových fanoušků - což je mnohem lepší možnost zviditelnění se, než chvilkové shot-outy či sdílení fotek na instagram profilech.

Chceš pro nás napsat přímo celý článek? Pošli nám mail s návrhem svého příspěvku a pokud se nám to bude hodit do krámu, domluvíme se na hostujícím příspěvku na našem blogu. Za příspěvky neplatíme, odměnou nechť je nekonečná sláva a vďek ze strany administrátorů i fanoušků Czech Explorers (a taky zpětný odkaz, který pomůže tvému blogu k lepší pozici ve vyhledávačích). Návrhy na články pošli na czexplorers@gmail.com nebo nám pošli zprávu na Facebooku.

Přidej s k nám na Czech Exlorers Group

Sleduj nás na Facebooku

Sleduj nás na Instagramu